Reklam – Tanıtım Çalışmaları

Bilinirliğinizi arttırıp, hizmet ve ürünlerinizi ihtiyacı olanlara duyurabilmek adına sitemizin prensiplerine uygun reklam ve tanıtım çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Reklam rezervasyonu ve detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

E-posta: [email protected]
Telefon: +90 530 223 11 95

ADVERTORIAL (SPONSORLU) REKLAM

Reklam ile bilginin bir arada sunulmasıdır. Advertorial kelime yapısı “advertising” ve “editorial” kelimelerinin birleşiminden türemiştir.

Advertorial reklamı, yalnızca tanıtım değil, aynı zamanda haber niteliği de taşır. Herhangi bir ürün ya da hizmet için advertorial reklam çalışması yapılırken, bunun bilgiyle birlikte hedef kitleye ulaştırılması amaçlanır. İnternet çağında olduğumuz için kurgusal reklamlardan ziyade advertorial reklam alternatifleri hem reklam verenleri hem de hedef kitleyi çok daha fazla etkilemektedir. Bu sebeble advertorial reklamın geri dönüş oranı oldukça yüksektir.

Advertorial reklam, aynı haber/yazı sayfaları gibi oluşturulur, gerekli arama motoru optimizasyonu (SEO) yapılır. Kendine ait bir link (bağlantı) adresi bulunduğu için reklam veren tarafından kolayca paylaşılabilir.

Yayına giren advertorial tanıtım yazısı, aynı zamanda yaklaşık 300 bin+ takipçisi olan facebook, twitter, instagram gibi fan sayfalarımızda da paylaşılır.

BANNER REKLAM

Banner reklamların yerleşimi ve tarife konusunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.